Neolog
        .
NEOLOG Sipariş
  Ana Sayfa  
  Satın Al  
  Kolleksiyon  
  Sık Sorulan Sorular  
  Yazılımlar  
  Bayilik
  Hakkımızda
  İletişim

 


E-Ticaret Neolog Bayiliği

Neolog Saat Sipariş Formu

İletişim Formu

» Gizlilik
» Ödeme ve Teslimat
» Ürün İade ve İptal
» Garanti Koşulları
» Satış Sözleşmesi


Neolog Saat
 

NEOLOG SAAT İLE ZAMANA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN
 


NEOLOG OS

Neolog OS

315 TL(Kdv Dahil)

12 aya varan taksit seçenekleri, Kargo Ücretsiz

NEOLOG Saat Sipariş
NEOLOG OS ÖZELLİKLERİ 

BİR SAAT, ÜÇ EKRAN!

Bir butona basarak üç zaman modundan birini seçebilirsiniz. Dijital, Neolog yada tavla zarı rakam sistemi ekranını kullanabilirsiniz. 3 farklı şekilde zamanı ifade edebilir..İçinde bulunduğunuz ruh halinizi saatinizle ifade edebilirsiniz. Özellikle grafik şeklindeki Neolog rakam sisteminin rahatlatıcı ve stres alıcı özelliği vardır.Aynı zamanda hızlı ve çabuk düşünmeye sevkettiği için dikkat dağınıklığı, unutkanlık ve alzheimer hastalğını önlemede etkilidir.Daha önce hiç görmediğiniz bu saatle, arkadaşlarınıza hoş şakalar da yapabilirsiniz.


2010 RED DOT DİZAYN ÖDÜLLÜ

Kum Saati formlu tasarımı ve zamanı sadece gerektiığinde göstermesiyle büyüleyici bir özelliğe sahip. (çünkü hiç kimse 24 saat boyunca saatine bakmaz)Yumşak silikon bandıyla rahat kullanımlı.Yüksek kontrastlı OLED Ekranı ve zamanı üç farklı şekilde gösterebilmesiyle biraz zamanın ötesinde, tıpkı tekerlek icat olduğu zamanki abs frenli ve klimalı araba gibi.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Değiştirilebilir 3 farklı zaman modu (Dijital,Neolog ve Tavla zarı rakam sistemi)
Yüksek kontrastlı OLED Ekran (Organik LED Teknolojili)
Sadece gerektiğinde zamanı gösterebilme özelliği(Enerji tasarrufu)
Çift polikarbonat lens
Polikarbonat kasa
316 L-Çelik, vidalı kasa kapağı
Antistatik silikon kordon
Kasa ölçüsü : 40 x 270 x 13 mm (EXBXY)
Kordon genişliği : 28 mm
Yaklaşık ağırlık : 58 gr
Quartz kontrollü makine
Lityum batari : CR2025
5 ATM su geçirmezlik
2 yıl uluslararası garanti


RENK SEÇENEKLERİ

DEEP BLACK WARM GRAY
   
DARK CHOCOLATE SNOW WHİTE
   
   
NEOLOG Saat Sipariş

NEOLOG OS KULLANIM KLAVUZU


ZAMAN EKRANI

Neolog OS model saatler yüksek çözünürlüklü OLED Ekranlıdır. Pil ömrünün daha uzun olması için zaman ekranı normalde zamanı göstermez.Zaman ekranı sadece zaman gerektiğinde ve siz butonuna bastığınız zaman görünecek ve tekrar kapanacaktır. ( Böylece siz saate bakmadığınız zamanlar saatiniz boşuna enerji tüketmeyecektir. Çünkü kimse saatine 24 saat boyunca bakmaz.) Saatin kaç olduğunu öğrenmek için sağ veya sol butonuna kısa süre basın. Zaman ekranı 4 saniye görünecek ve tekrar kapanacaktır.

ZAMAN EKRANINI DEĞİŞTİRME

Diğer zaman ekranına geçmek için sağ veya sol butona kısa bir süre basın. Zaman ekranı 4 saniyeliğine görünecektir. Bu 4 saniye içerisinde sol butona her bastığınızda diğer zaman ekranı moduna geçecektir.

12 VEYA 24 SAAT ZAMAN MODU

Dijital rakam ve tavla zarı rakam sistemini 24 saat moduna ayarlamak mümkündür. Rakamlı veya tavla zarı zaman modunda sağ veya sol butona basınız. Zaman ekranı 4 saniyeliğine görünecektir.Bu dört saniye içerisinde sağ butona her bastığınızda 12 saat formatındaysa 24, 24 saat formatındaysa 12 saat formatına dönüşecektir.

SAATİ AYARLAMAK

Saati ayarlamak için sağ yada sol butona basın. Zaman ekranı 4 saniyeliğine görünecektir. Bu dört saniye içerisinde sağ butona saat kürsörü ayar için yanıp sönünceye kadar basılı tutun, saat kürsörü yanıp sönmeye başladığı zaman kısa aralıklarla sağ butona basarak saat bölümünü ayarlayın. Dakika bölümünü ayarlamak için sağ butona tekrar dakika kürsörü yanıp sönünceye kadar basılı tutun, kısa aralıklarla sağ tuşa basarak onlu dakikayı da ayırlayın. Sağ butona tekrar tekli dakika kürsörü yanıp sönünceye kadar basılı tutun, daha sonra kısa aralılarla sağ butona basarak tekli dakika kürsörünü de ayarlayın. Saniyesini de ayarlamak isterseniz ayar modundan çıkmadan tekrar sağ butona saniye kürsörü yanıp sönünceye kadar basılı tutun, sağ butona bastğınız zaman saniye sıfırlanacaktır. Eğer saniyeyi ayarlamak istemezseniz sağ butona ayar modundan çıkıncaya kadar basılı tutun, bu aynı zamanda saniyeyi otomatik olarak sıfırlayacaktır.

UYARI

Saati her zaman rakam sisteminde ayarlayınız. Böylece 12 ve24 saat formatını daha kolay ayarlarsınız ve PM-AM (öğleden önce-öğleden sonra) yi karıştırmazsınız. Saniyesini sadece rakam sisteminde görebilir ve ayarlayabilirsiniz. Saat modlarından birini ayarladığınız zaman diğer saat modları da otomatik olarak ayarlanmış olur. Hepsini ayrı ayrı ayarlamanıza gerek yoktur. .Saati ayar modundan çıkarmasanız bile otuz saniye sonra otomatik olarak ayar modundan çıkacaktır.


 

 
 
  

   
 
Saat teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NEOLOG dizayn saati
Neolog Dizayn Saati-Klasik ve birbirinin tekrarı saatlerden sıkılanlar için innovative, takı karakterli, büyüleyici, minimalist, dünyanın en karizmatik ve modern bilek saati...
Kol Saati 


Diğer Sitelerimiz:  My Saat
 
 
Ana Sayfa | Sipariş ver | Kolleksiyon | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim
© Copyright 2019 Neolog Satış. Tüm Hakları Saklıdır.