Neolog
        .
NEOLOG Sipariş
  Ana Sayfa  
  Satın Al  
  Kolleksiyon  
  Sık Sorulan Sorular  
  Yazılımlar  
  Bayilik
  Hakkımızda
  İletişim

 


E-Ticaret Neolog Bayiliği

Neolog Saat Sipariş Formu

İletişim Formu

» Gizlilik
» Ödeme ve Teslimat
» Ürün İade ve İptal
» Garanti Koşulları
» Satış Sözleşmesi


Neolog Saat
 

NEOLOG SAAT İLE ZAMANA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN
 


NEOLOG QS

Neolog QS Saat

640 TL(Kdv Dahil)

12 aya varan taksit seçenekleri, Kargo Ücretsiz

NEOLOG Saat Sipariş
NEOLOG QS ÖZELLİKLERİ 

NEOLOG QS modelleri; saate, sanatsal özelliklerinden hiç bir şey kaybettirmeden bir takının vereceği tüm karizmayı sunmaktadır.

DİZAYN

Saatin camının ortasına gömülü yüksek kaliteli paslanmaz çelik plaka, saate büyüleyici bir hava katmaktadır. Plakanın etrafındaki ince hatlar saate olağanüstü ve farklı bir zaman hissi veriyor.


TEKNİK ÖZELLİKLERİ

İsviçre, guartz makine
(AISI 316L)- ÇelikKasa
Sertleştirilmiş mineral kristal cam
Sertleştirilmiş çelik plaka (AISI 316L)
316 L-Çelik vidalı kapak
Celik tokalı deri kayış
5 ATM su geçirmezlik
Büyük model kasa ölçüsü 38 x 40 x 10.5 mm
Küçük model kasa ölçüsü 28 x 30 x 9 mm (E x B x Y)
2 yıl uluslarası garanti
Bir açıklama ekle
NEOLOG QC CLASSİC

NEOLOG QC modelleri; saate, sanatsal özelliklerinden hiç bir şey kaybettirmeden bir takının vereceği tüm karizmayı sunmaktadır.


ÜRÜN RESİMLERİ

   
   
   
NEOLOG Saat Sipariş

NİÇİN NEOLOG?

NEO-LOG
Mekanik ve analog teknolojili saatlerden sonra yeni bir saat teknolojisidir. NEOLOG hem yeni bir saat mantığı hem yeni bir saat teknolojisi hem de marka ismidir.

ORJİNAL
Neolog saat birbirinin tekrarı ve taklidi saatlerden farklıdır.Neolog saat kesinlikle hiçbir saati taklit etmemiştir. Yaklaşık 10 yıllık bir arge çalışması sonucunda geliştirilmiş bir teknolojidir. Saatlerin değil saat teknolojisinin alternatifidir. Scope time Alman şirketine ait patentli zaman ekranının taklidi imkansızdır.


BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLİ VE YAZILIMI İNTERNETTEN ÜCRETSİZ İNDİRİLEBİLİR
0 ve 1 temelli yani bilgisayar tabanlı çalışır.Neolog saatin yazılımı sitemizden ücretsiz indirilebilir. Bilgisayarınızın masaüstünde saat olarak kullanabilir, ekran koruyucusu olarak ayarlayabilir ve web sitenizde saat olarak kullanabilirsiniz.

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI
Saatin çalışma mantığını tamamen değiştirmiştir.Akrep ve yelkovanın dönüş istikametinde değil yukarı doğru hareketle ve bilgisayar DNA lı çalışmaktadır.Alışılmış ve geleneksel saat mantığını tamamen değiştirmiştir.

İNNOVATİON TEKNOLOJİLİ
Neolog saat kimsenin gitmediği yoldan gitmiş, kimsenin yapmadığını yapmış, kimsenin denemediğini denemiş ve saat teknolojisinin olması gerektiği yerdeki yerini almıştır.

GELECEKÇİ VE DEĞİŞİMCİ
Tekerlek icat olduğu zaman kimse ABS frenli,klimalı ve hava yastıklı araba istemiyordu.Neolog saat mekanik parçalarla çalışan saatlerin yanında bilgisayar tabanlı çalışmakta ve değişimin önünden gitmektedir.Çünkü bilgisayar çağının saatleri de bilgisayar teknolojisiyle çalışmalıdır.

YENİLİKÇİ
Neolog saat analog saatlerin dakika çizgilerinden esinlenerek geliştirilmiş bir teknolojidir. Zaman,saat,onlu dakikalar ve tekli dakikalara bölünmüştür. Hızlı ve kolay okunması için de üçerli gruplara ayrılmıştır. En iyi yenilikçi, geleneksel olanla en iyi bağ kurandır.


MİNİMALİST
İşaret levhalarına değil gösterdiği yöne bakmamız gerektiğini yani saatin kendisine değil gösterdiği zamana bakmamız gerektiğini hatırlatır.Saatler zaman içindir.Bu yönüyle bir sanat eseridir.Akrepsiz-yelkovansız,rakamsız.Sadece zaman

TAKI KARAKTERLİ
Neolog saatler bir takının verebileceği tüm karizmayı bileklere sunan bir saatlerdir. Saatin ötesinde şıklığınızı tamamlayan bir takı olarakta kullanabilirsiniz.Good design ve Reddot design, tasarım ödülü almıştır. Her iki ödülde endüstriyel tasarım için dizayn Oscar ı kabul edilmekte ve tasarım harikası ürünlere verilmektedir.Hem spor hem klasik kıyafetlerinizle çok rahat kullanabilirsiniz.


DİKKAT ÇEKİCİ
Bileğinizde bütün dikkatleri üzerine çeker ,büyüleyici ve sıradışı tasarımıyla farklılığınızın ifadesidir.Sistemi bilmeyen arkadaşlarınıza hoş şakalar yapabileceğiniz bir zaman bilgisayarıdır. Sadece başkalarının değil sizinde dikkatinizi toplar. Binary time kodlu saatler beyni hızlı ve farklı düşünmeye sevkettiği için dikkat dağınıklığı,unutkanlık ve Alzheimer hastalığını önlemede etkili ve ödüllü saatlerdir.

FARKLI BİR ZAMAN HİSSİ
Neolog saat, şimdiye kadar hiçbir saat firmasının yapamadığını yapmış ve saat endüstrisinde çok köklü bir değişimi gerçekleştirmiştir. Zamanın efektini değiştirmeyi başarmıştır.Farklı bir zaman hissi vermektedir.Zaman tartılamaz,zaman ölçülebilir ve hesaplanabilir. Neolog saat zamanı soyut olarak hesaplar.

KULLANIMI DAHA KOLAY VE ZEVKLİ
Akrepli ve yelkovanlı saatleri öğrenirken çektiğimiz sıkıntıların yanında öğrenmesi daha kolay. Klasik saatler kafamızda kalıplaştığı için daha kolaymış gibi geliyor. Neolog saati öğrenmek sadece 60 saniyenizi alır.Ayarlaması kullanım klavuzu gerektirmeyecek kadar kolaydır.

ZEMİN AYDINLATMA IŞIKLI
Klasik dizayn saatlerinde ışık ve fosfor yoktur.Neolog saat ışıklıdır,geceleyin ve karanlık ortamlarda ışık butonuna basarak saati çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.

DİZAYN
Neolog bir dizayn saatidir. Dizayn mümkün olduğunca az dizayn ve olabildiğince sade olmalıdır.Az çoktur ve sadelik karmaşıklığın ulaştığı en son noktadır. Dizayn fonsiyonu(saatte zaman) vurgulamalı, yaratıcı olmalı, sınırları zorlamalı, bakış açısı farklı ve olağanın dışında olmalıdır. Dürüst, zamana dayanıklı, uyumlu, estetik, kullanışlı, farklı bir formda yenilikçi ve gelecekçi olmalıdır.

FARKLI BİR FORM
Saatlerin asli fonksiyonu zamanı hesaplamaktır. Neolog saatin fonksiyonu diğer saatlerle aynıdır. Sadece formu farklıdır. Zamanın formunu değiştirmiş ve zamanı farklı bir formda ifade etmiştir.

TREND BELİRLEYİCİ VE ALIŞKANLIK DEĞİŞTİRİCİ
Neolog saat ,saat endüstrisinde yeni bir çağ başlatmış ve saat trendini değiştirmiştir. İlk görüldüğünde anaşılamayan teknololjisi 60 saniyede öğrenilebiliyor ve kısa sürede kafamızda kalıplaşıyor ve vazgeçilmez bir saat oluyor. Bir iki gün kullandıktan sonra diğer saatler, ilkel ve çok sıradan gelmeye başlıyor.

YAZILIMI KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLİR
Bilgisayarınızın masaüstünde Neolog saatin yazılımını; isterseniz bayrağımızın renklerini, isterseniz taraftarı olduğunuz takımınızın renklerini , isterseniz en sevdiğiniz renkleri seçerek ayarlayabilirsiniz. Renklerin diliyle duygularınızı da ifade edebilirsiniz.Zamanın rengini değiştirmeyi başarabilen, dünyanın ilk Neolog saati.

RAHAT KULLANIMLI VE SAĞLIKLI
Neolog saat 316L çelikten imal edilmiştir.Kesinlikle oksitlenme,karıncalanma ve nikel alerjisi yapmaz. Korozyon direncine sahiptir. Yumşak silikon kordon ve lamnapa deri kayışıyla kullanımı çok rahattır. Sağlığına önem verenlerin tercihi olmuştur.


 

 
 
  

   
 
Saat teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NEOLOG dizayn saati
Neolog Dizayn Saati-Klasik ve birbirinin tekrarı saatlerden sıkılanlar için innovative, takı karakterli, büyüleyici, minimalist, dünyanın en karizmatik ve modern bilek saati...
Kol Saati 


Diğer Sitelerimiz:  My Saat
 
 
Ana Sayfa | Sipariş ver | Kolleksiyon | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim
© Copyright 2019 Neolog Satış. Tüm Hakları Saklıdır.