Neolog
        .
NEOLOG Sipariş
  Ana Sayfa  
  Satın Al  
  Kolleksiyon  
  Sık Sorulan Sorular  
  Yazılımlar  
  Bayilik
  Hakkımızda
  İletişim

 


E-Ticaret Neolog Bayiliği

Neolog Saat Sipariş Formu

İletişim Formu

» Gizlilik
» Ödeme ve Teslimat
» Ürün İade ve İptal
» Garanti Koşulları
» Satış Sözleşmesi


Neolog Saat
 

NEOLOG SAAT İLE ZAMANA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN
 


Uluslararası 2 dizayn ödüllü (Red dot ve Good design) Neolog Dizayn Saati
 

NEOLOG DQ

Neolog Saat A-4 Dizayn, mümkün olduğunca az ve olabildiğince sade olmalıdır,çünkü az çoktur ve sadelik karmaşıklığın ulaştığı en son noktadır. Dizayn fonksiyonu(saatte zamanı) vurgulamalı, yaratıcı olmalı ,sınırları zorlamalı, bakış açısı farklı ve olağanın dışında olmalıdır. Dürüst, zamana dayanıklı ,uyumlu, estetik, kullanışlı ,farklı bir formda ,yenilikçi ve gelecekçi olmalıdır.

Neolog 

 

NEOLOG OS

Neolog Saat QC BİR SAAT, ÜÇ EKRAN!
Bir butona basarak üç zaman modundan birini seçebilirsiniz. Dijital, Neolog yada tavla zarı rakam sistemi ekranını kullanabilirsiniz. 3 farklı şekilde zamanı ifade edebilir..İçinde bulunduğunuz ruh halinizi saatinizle ifade edebilirsiniz...

Neolog 

NEOLOG QC

Neolog Saat QC NEOLOG QC modelleri; saate, sanatsal özelliklerinden hiç bir şey kaybettirmeden bir takının vereceği tüm karizmayı sunmaktadır.

Saatin camının ortasına gömülü yüksek kaliteli paslanmaz çelik plaka, saate büyüleyici bir hava katmaktadır. Plakanın etrafındaki ince hatlar saate olağanüstü ve farklı bir zaman hissi veriyor.

Neolog 

NEOLOG QS

Neolog Saat QS NEOLOG QS modelleri; saate, sanatsal özelliklerinden hiç bir şey kaybettirmeden bir takının vereceği tüm karizmayı sunmaktadır.

Saatin camının ortasına gömülü yüksek kaliteli paslanmaz çelik plaka, saate büyüleyici bir hava katmaktadır. Plakanın etrafındaki ince hatlar saate olağanüstü ve farklı bir zaman hissi veriyor.

Neolog Saat 

NEOLOG A24

Neolog Saat A24 Tasarımcı Arman Emami zamanın yeni bir tanımını yaptı.Zamanın kaydedilerek hesaplanabildiğini de gösterdi. Analog saatlerin dakika çizgilerinden esinlenerek geliştirilen Neolog dizayn saati, uluslararası 2 dizayn ödülünü (Red dot ve Good design)birden kazandı.Her iki ödül de endüstriyel dizayn için dizayn oskar,ı kabul edilmekte ve tasarım harikası ürünlere verilmektedir. Dünyanın LCD ekranlı ve Neolog ilk saatidir.

Neolog 

NEOLOG DUVAR SAATİ

Neolog Duvar Saati LED çizgili grafik ekran
Kırmızı ekran rengi
Mikro işlemci kontrollü
Saf aliminyum gövde
Kasa ölçüsü 42 x 42 x 15 cm(EXBXY)
Ağırlık 5,5 kg
Radyo kontrolli 230 v makina (FUNG UHR)
3 Parlaklı seviyesi
24 saat,zaman modu
 

Neolog 

 

 

   

 
 
  

   
 
Saat teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NEOLOG dizayn saati
Neolog Dizayn Saati-Klasik ve birbirinin tekrarı saatlerden sıkılanlar için innovative, takı karakterli, büyüleyici, minimalist, dünyanın en karizmatik ve modern bilek saati...
Kol Saati 


Diğer Sitelerimiz:  My Saat
 
 
Ana Sayfa | Sipariş ver | Kolleksiyon | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim
© Copyright 2019 Neolog Satış. Tüm Hakları Saklıdır.