Neolog
        .
NEOLOG Sipariş
  Ana Sayfa  
  Satın Al  
  Kolleksiyon  
  Sık Sorulan Sorular  
  Yazılımlar  
  Bayilik
  Hakkımızda
  İletişim

 


E-Ticaret Neolog Bayiliği

Neolog Saat Sipariş Formu

İletişim Formu

» Gizlilik
» Ödeme ve Teslimat
» Ürün İade ve İptal
» Garanti Koşulları
» Satış Sözleşmesi


Neolog Saat
 

NEOLOG SAAT İLE ZAMANA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN
 


NEOLOG


 
NEOLOG DİZAYN SAATİ

Zamanı değiştiremezsiniz, zamana bakış açınızı değiştirebilirseniz zamanın efektini değiştirirsiniz.

Tasarımcı Arman Emami zamanın yeni bir tanımını yaptı.Zamanın kaydedilerek hesaplanabildiğini de gösterdi. Analog saatlerin dakika çizgilerinden esinlenerek geliştirilen Neolog dizayn saati, uluslararası 2 dizayn ödülünü (Red dot ve Good design) birden kazandı. Her iki ödül de endüstriyel dizayn için dizayn oskar,ı kabul edilmekte ve tasarım harikası ürünlere verilmektedir.

NEOLOG hem marka ismi, hem kelime anlamı yeni bir saat mantığı demek (Neo-log : yeni-mantık) hem de mekanik ve analog teknolojili saatlerden sonra lcd ve oled ekranlı yeni saat teknolojisi anlamındadır. Akrepsiz-yelkovansız-rakamsız, sadece zaman.
Neolog saatte zaman, saat, onlu dakikalar ve tekli dakikalar şeklinde bölünmüştür. Hızlı ve kolay okunması için de üçerli gruplara ayrılmıştır.
Saat endüstrisinin olması gerektiği yerde ve bilgisayar DNA lı.Yazılımı yaklaşık on yıllık bir arge çalışması sonucunda geliştirilmiştir. Patentli zaman ekranının taklidi imkansız.

Farklı bakış açısıyla Neolog dizayn saati saatlerin değil saat endüstrisinin yeni rakibi ve alternatifidir. Saat teknolojisinde yeni bir çığır açmış ve büyük bir katkı yapmıştır. Zamanın ötesinde, taklitsiz, benzersiz, farklı, ayırt edici, dikkat çekici, takı karakterli , sade, şık, sıradışı, inatçı, özgün, karizmatik, innovatif, minimalist ve gelecekçi. Neolog dizayn saatleri bir takının verebileceği tüm karizmayı bileklere sunan saatlerdir. Kol değil bilek saatidir.

Binary time kodlu saatler beyni hızlı, farklı düşünmeye ve zamanı hesaplamaya odakladığı için dikkat dağınıklığı, unutkanlık, ve Alzheimer hastalığını önlemede etkili ve ödüllü saatlerdir.

Şimdiye kadar hiçbir saat firması saatin özünde bu kadar köklü bir değişimi gerçekleştirememişti, birbirinin tekrarı, benzeri ve taklidiydi, çünkü hepsi zamanı akrep ve yelkovanla ifade ediyordu. Neolog saat zamanın efektini değiştirdi. Zamanın kaydedilerek hesaplanabildiğini de gösterdi. Scopetime Alman şirketi saatleri hem asli fonksiyonuna döndürdü, hem de köklü bir değişimi gerçekleştirerek bütün dünyanın kafa konforunu ve saat ezberini bozdu, saatlerin bilgisayar teknolojili ve zaman odaklı olması gerektiğini hatırlattı. Neolog dizayn saati, saat endüstrisinde çok büyük bir reform ve yeni bir rönesanstır.
Saatlerin asli fonsiyonu zamanı hesaplamaktır.Saatler akrepli-yelkovanlı, rakamlı olmak ve mekanik parçalarla çalışmak zorunda değildir. Neolog dizayn saati, saatte akrep ve yelkovan tabularını yıkıyor. Mekanik parçalarla çalışan saatler geçmişte kaldı. Neolog dizayn saati yeni bir saat çağı başlatıyor.
NEOLOG saate değil gösterdiği zamana bakanların, zamanın değerini bilen ve hesaplı kullananların yeni bilek aksesuarı.
Dünyanın en son teknolojili endüstriyel dizayn bilek takısı-saati.
NEOLOG sıra dışı, yenilikçi ve farklı olmanın ifadesi.

SIK SORULAN SORULAR

Neolog saatleri bayanlar da kullanabilir mi?

Tüm neolog modellerini bayanlar da takabilir.Neolog dizayn saatidir , bayan erkek ayrımı yoktur.

Neolog saatlerin satış sonrası hizmeti nasıl?
Neolog saatler innovation teknolojili saatler olduğu için her yerde tamir ettirilemez.Servislerimizle ilgili ayrıntılı bilgiyi info@neologsaat.com adresinden alabilirsiniz.

Neolog saatlerin kayışlarını metal kordonla değiştirebilir miyim?
Neolog saatlerin kordonları değiştirilebilir,fakat her neolog saat özenle tasarlanmış ve özgündür.Özellikle silikon kayışlar ter ve suya karşı dayanıklıdır ve kesinlikle koku yapmaz.

Neolog saatlerin pil ömürleri ne kadardır?
CR 2025-2016 pillerin ömrü en az 12 aydır.Mevsimsel koşullara bağlı olarak ortalama pil ömrü 2 yıldır.

Neolog saatleri nasıl satın alabilirim?

Web sitemizde bulunan sipariş formunu doldurarak siparişlerinizi verebilirsiniz.Sipariş vermek için buraya tıklayınız.

Neolog saatleri taksitle satın alabilir miyim?

Neolog saatleri taksitli olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı ve taksit seçeneklerini siparişiniz ile birlikte sizi arayacak olan müşteri hizmetleri yetkilimizden öğrenebilirsiniz.

Saatleri ne kadar sürede teslim alabirim?

Sipariş verdiğiniz günden bir sonraki iş günü ürününüz kargoya verilir. Bulunduğunuz ile bağlı olarak ortalama 24 veya 48 saat içerisinde ürününüz teslim edilir.

Neolog saatin ışığı var mı?

Neolog saatin sol butonuna bastığınız zaman ekran ışığı 4 saniye yanar. Karanlık ortamlarda ve geceleyin saati çok rahat bir şekilde görebilirsiniz.
 

 
 
  

   
 
Saat teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NEOLOG dizayn saati
Neolog Dizayn Saati-Klasik ve birbirinin tekrarı saatlerden sıkılanlar için innovative, takı karakterli, büyüleyici, minimalist, dünyanın en karizmatik ve modern bilek saati...
Kol Saati 


Diğer Sitelerimiz:  My Saat
 
 
Ana Sayfa | Sipariş ver | Kolleksiyon | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim
© Copyright 2019 Neolog Satış. Tüm Hakları Saklıdır.