Neolog
        .
NEOLOG Sipariş
  Ana Sayfa  
  Satın Al  
  Kolleksiyon  
  Sık Sorulan Sorular  
  Yazılımlar  
  Bayilik
  Hakkımızda
  İletişim

 


E-Ticaret Neolog Bayiliği

Neolog Saat Sipariş Formu

İletişim Formu

» Gizlilik
» Ödeme ve Teslimat
» Ürün İade ve İptal
» Garanti Koşulları
» Satış Sözleşmesi


Neolog Saat
 

NEOLOG SAAT İLE ZAMANA BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRİN
 


Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

Banka Üzerinden Kredi Kartı İle Ödeme

Ödeme işlemi esnasında sitemiz sizden kredi kartı bilgilerinizi talep etmez.

neologsatis.com'in Yapı Kredi Bankası ile e-ticaret anlaşması vardır.


Kredi kartı ödemeleri banka tarafından hazırlanan ve güvenliği yine banka tarafından sağlanan Güvenli Ortak Ödeme sayfası ile yapılır. Sistemimizden World için tek çekim veya taksitli, diğer banka kartları için tek çekim ile ödeme yapabilirsiniz.

neologsatis.com'da üyelik işleminizi tamamladığınız zaman kredi kartı ile ödeme yapmanız için sistem sizi otomatik olarak bakanın Ortak Ödeme Sayfasına yönlendirir ve ödemeyi tamamen bu bankaların güvencesi altında yaparsınız. neologsatis.com hiçbir şekilde sizin kredi kartı bilgilerinizi saklayamaz ve göremez.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Bankanın güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği bankaı tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır.
Güvenli Ortak Ödeme Sayfası bankanın 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır. 128-bit sistemi şu an dünyada kullanılan en son ileri şifreleme programıdır.
 
Garanti Güvenli Ödeme

Banka Havalesi (veya EFT) İle Ödeme

Ödemeyi havale veya EFT yoluyla yapmayı tercih ederseniz, üyelik sonunda ekranda görüntülenen tutarı, Banka Hesap Numara'mıza yatırırsınız. Ödeme tutarı hesabımıza geçtiğinde ürün çıkışınız yapılır.
Banka havalesi (veya EFT) ile ödeme yaptığınızda bize banka makbuzunu göndermenize gerek yoktur. Ancak, gerektiğinde kullanma olasılığınıza karşı bu makbuzu bir süre korumanızı öneririz.


Ürün Tesliminde Kapıda Nakit veya Kredi Kartı ile ödeme

Siparişlerinizi ürün tesliminde Kapıda Nakit, Kredi Kartı ile tek çekim ve kredi kartı ile taksitli olarak ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneği sadece İstanbul için geçerlidir.


 
 

 
 
  

   
 
Saat teknolojisinde yeni bir çağ başlatan NEOLOG dizayn saati
Neolog Dizayn Saati-Klasik ve birbirinin tekrarı saatlerden sıkılanlar için innovative, takı karakterli, büyüleyici, minimalist, dünyanın en karizmatik ve modern bilek saati...
Kol Saati 


Diğer Sitelerimiz:  My Saat
 
 
Ana Sayfa | Sipariş ver | Kolleksiyon | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik | Hakkımızda | İletişim
© Copyright 2019 Neolog Satış. Tüm Hakları Saklıdır.